Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen? Mi okozhatja?

Pattanások ellen? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Szóval már egy jó ideje egyre rosszabb az arcom helyzete, piros gyulladt/gennyes pattanásokkal van teli amik fájnak is… nem nagyon tudom micsináljak hisz egészségen eszek, kondizok, alszok eleget, arcomat mosom, nem sminkkel el de mégis iszonyat ronda az arcom… valami tipp/ tanács esetleg?

nov. 26. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász.
nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Mit használsz rá? Az ilyen pattanásokat általában valamilyen belső probléma okozza, mielőbb ki kell deríteni, hogy mi. Én is bőrgyógyászt javaslom, de ha kivizsgálás nélkül akar veled gyógyszert szedetni vagy valamilyen erős krémet felírni, hagyd ott és keress normálisat. Sajnos tapasztalat, hogy az utóbbi években a bőrgyógyászok nagy része nem veszi komolyan a pattanásos problémákat.
nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen eddig azért nem mentem el mert a legtöbb embertől azt hallom hogy nem is érdekli a bőrgyógyászt:(
nov. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!