Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ideges vagyok Frontin...

Ha ideges vagyok Frontin szedése mellett, növelni kéne az adagomat?

Figyelt kérdés

Kb. május óta szedek 3x1 mg-t, ami egy ideig kiválóan hatott is, nyugodt voltam egész nap.

Egy ideje viszont mintha már kevésbé lenne hatása, kezdek megint idegeskedni a szedése mellett is.


Növelni kellene az adagot?


2023. dec. 13. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre bolint a pszichiater vagy plane a haziorvos, akkor megnyertem a lottot.
2023. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háziorvos írta fel, alkoholista vagyok, a leszokáskor sokat segített, csak rászoktam. Inni azóta se (8,5 hónap) iszom. A frontin viszont megmaradt sajnos.
2023. dec. 13. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Grat megint a haziorvosoknak. Azt sem tudjak mit irnak fel meg mire, ezt sosem ertettem, pszichiatriai indikaciokra maguk talaljak fel a teruletet.


Disulphirame-rol (Antethyl) nem hallott veletlen?


Naltrexone-rol nem hallott a haziorvos? Az a leghatasosabb (ADEPEND, Mysimba, Relistor).


Es akkor lehet fokozatosan csokkenteni a Frontint.

2023. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kérdésemre is kaphatnék választ?
2023. dec. 13. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesed nagy reszet mar tisztaztuk, te tobb frontint akarsz. Ezt hogyan vagy mivel magyarazzam meg?


De megsugom, en is pszichiatriai eset vagyok, voltam anonim alk. gyulesen, csoport gyuleseken ahol drogosok, alkoholistak voltak. Az alkoholt le tudtak tenni par honapig, majd visszaestek mert ez meg az tortent vagy pont semmi. Volt a te eseted is aki ev(ek)ig nem ivott, majd zutty.


Erre mar bizonyitek, hogy te Frontint akarsz, minel tobbet, ha alkoholt nem lehet. Menj orvoshoz, de beutaloval pszichiaterhez, ne pedig allandoan a Frontint kerd haziorvostol, az nem ert a szakteruletekhez, addiktologiahoz.


Megokosabb dolog volt tole, hogy Frontint irt/ir, mert ha abbahagytad es veletlen epilepszia merulne fel, akkor jobb lenne a Rivotril antiepileptikum, hogy megelozze ezt. Igen, nezz utana, a Rivotril egy antiepileptikum.

2023. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem minél többet, csak a jelenlegi adagom szerintem már gyengén hat. Egyáltalán nem volt rám jellemző hogy túladagoltam.


A felírt dózist szedtem eddig.

2023. dec. 13. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az alkoholt sikereen leteted akkor kezdj el leszokni a frontinról is. A dokinak ebben segítenie kell hozá firdulj ez ügyben
2023. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!