Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma feküdtem le először a...

Ma feküdtem le először a barátommal. Többi lent. Ami utána történt az normális?

Figyelt kérdés

Nem volt felvezetés, eléggé fájt. Nagyon gyorsan, erősen csinálta. Majd lefogott és fölém mászott, nem engedett. Azt mondta, "még, még". Mondtam neki, hogy szálljon le rólam, de nem tette. Nagyjából negyedóráig nézte ahogy, konkrétan szenvedtem. A pozíció úgy volt, hogy feküdtem az ágyon, ő lefogott rám mászott. Nagyon, nagyon rossz volt. Utána rögtön elkezdett görcsölni a hasam, úgy, hogy mozogni nem bírtam. A fiú összepakolt és elment. Most éppen kevésbé fáj azért most írom a kérdést. De amúgy nagyon görcsöl. Se gyógyszer nincs itthon, se szülők mit tegyek?


Kórház, ügyelet??


Kérlek hamar válaszoljatok kétségbe vagyok esve



dec. 25. 21:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%

Olvasni nem tudtok?


"Se gyógyszer nincs itthon, se szülők mit tegyek?"


Hány éves vagy?


Szülők nélkül is bemehetsz az ügyeletre, hivd fel a helyi ügyeletet és mindd el ami történt, majd hivj taxit ha úgy adódik!

dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%

El tudtad érni a szüleidet? Ha nem, akkor hívd fel a 112-t, mondd el mi történt, és segítenek.

Ha beleegyezel a szexbe, de bármikor szex közben azt mondod, hogy hagyja abba, és ő nem teszi, az már erőszak. Ahogy a 9-es írja.

dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
6%
Csak finoman kérdem... esetleg,... nem lehet, hogy a srác csak férfiasan megrakta, ő meg nem volt hozzá szokva? Egyáltalán, tudta a srác, hogy még "bontatlan"?
dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%
Ohh szegenykemmm:(
dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
25%
Mi a helyzet mar???
dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy, mitől görcsölt a hasa?
dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
92%

15


A vagy a kórházban ül


vagy


b leszarja


C kamu

dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
96%

#13 Azt észre szokták venni, ha "bontatlan", de valószínűleg beszéltek is róla.

De nem volt "felvezetés" -gondolom előjáték- sem, csak egy brutális "megdugás", erre nem is írhatok közösülést.

Majd összepakol és elmegy.

Szerintem nincs nő, aki így képzelné el a sokadikat sem, nem még az elsőt! A kislánynak belső sérülései is lehetnek. Remélem fogamzásgátlásról nem feledkeztek meg!

dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
8%

18.


Ezért írtam ezt: Ezért mondom mindig, de persze sosem hallgatnak rám: Egy fiatal, tapasztalatlan lány számára alapvető fontosságú, hogy az első pár alkalommal egy érett, tapasztalt, FÉRFI legyen a partnere.

dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem az itt a probléma, hogy nem volt érett a srác, hanem hogy bunkó volt és nem szerette a lányt, csak meg akarta dugni. Ha szerette volna, akkor nem csinál ilyet. Akit szeretünk, annak nem okozunk fájdalmat.
dec. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!