Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Thai masszázsra megyek, de...

Thai masszázsra megyek, de sosem voltam masszőrnél, mire készüljek?

Figyelt kérdés

Sosem voltam semmilyen masszőrnél, és most kaptam egy thai masszázsra ajándékutalványt. Miben menjek, mit kell majd levennem, hogy zajlik az egész?

Köszönöm, ha leírod a tapasztalatod, minden érdekel.



jan. 5. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Sima utcai ruhában menj. Kapsz ott bő, póló szerű felsőt és nadrágot - legalábbis ahová én szoktam járni, azt adtak (Mammut). Vegyél le mindent (bugyi, melltartó maradhat, ha úgy kényelmes) és kapott ruhákat fel.
jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Továbbá ha rossz a gerinced, vagy nyakad, akkor szólj előre, hogy a csontokat ne ropogtassák. A többi izomnyomkodás, ami király. :)
jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem írtad, hogy férfi vagy nő vagy... Azért jó tudni, mi lehet a masszázs célja, milyen a fájdalomküszöböd, mennyi ideig tart, mire jogosít pontosan a kupon.
jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olajos akkor alsóra kell vetkőzni (melltartót is le kell venni). Ha tradicionális akkor adnak felsőt és alsót, akkor is érdemes levenni a melltartót.

Kommunikálj a masszőrrel. Ne félj mondani, ha fáj, ha nem elég erős stb. A masszőr nem tudja, hogy milyen fájdalom küszöböd van, ha nem szólsz akkor nem tud csinálni semmit.


Az olajos inkább gyurkászòs, a tradicionális pedig nyújtó.

jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha az ajándékozó kicsit "gonoszabb" volt, akkor happy end is lesz.
jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Te voltál már Thai masszázson?
jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6. Ott még nem, ahol te, de van még elég sok.
jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 A Thai masszázs az Thai masszázs és nem prostitúció. Nincs happy ending, mint a filmekben. Ha ezen a helyen "Thai masszázs" címszó alatt futtatják azokat a szerencsétlen nőket, akiket prostituálnak, akkor nyugodtan fel lehet jelenteni az egész kócerájt.
jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

8.

Nem azt mondtam hogy mind, de hidd el, nagyon sok helyen van (opcióként!). Mert szerinted, azokat a masszásokat mégis hogy hívják? Prostituált masszás, hogy ne legyen feltűnő?

jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és egy egy alkalomra szóló 1 órás ajándékot kaptam. Amikor bejelentkeztem, elmondták, hogy beválthatom olajos és thai masszázsra is. Még nem tudom melyiket válasszam, esetleg ebben is adhattok tanácsot, hogy első alkalommal melyiket érdemes választanom. Gondolom meg kell majd mondanom, hogy melyik testrészt szeretném masszíroztatni, vagy ilyen nincs, hanem végig mennek az egész testen?
jan. 5. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!