Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyaki nyirokcsomó műtét után?

Nyaki nyirokcsomó műtét után?

Figyelt kérdés

Rosszindulatú nyaki nyirokcsomóm van ezért elfognak távolítani minden mirigyet a nyakamból még a mandulámat is.

Kérdésem az lenne, hogy ezután a műtét után mit lehet enni vagy mit nem? Gondolom majd az orvosok ott elmondják de messze van a kórház ahol műtenek és nem tudom mit vihetek és mit nem inni vagy enni.

Bár gondolom nem is fogok tudni utána enni.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



jan. 7. 16:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Rosszindulatú daganaton belül is sokféle van.
jan. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hodgkin-limfóma

De nem tudtak megműteni nem vagyok altatható állapotban.

Megkérdeztem mit ehetek majd utána, de csak annyit mondtak "úgysem a zabáláson fog járni az eszem műtét után".

Hát mit mondjak nem is azért kérdeztem én, de mindegy.

jan. 19. 08:40
 13/20 anonim ***** válasza:
Limfómát nem nagyon szokták műteni, csak amíg nem tudják, hogy mi. Teljesen gyógyítható a legtöbb típusa a Hodgkinnak.
jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos így teszem amit mondanak, akkora a "csomó" a nyakamon, hogy nem tudom tőle elfordítani a fejem rendesen hatalmas és egyre csak nagyobb. Volt biopszia, vettek mintát több helyről, rosszindulatú az elváltozás. Lehet nem műtik engem kedden mégis meg fognak.
jan. 21. 13:26
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett azóta? Túl vagy a műtéten?
márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy vagy azóta?
márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A László kórházban a legjobb az ellátás. Műtét amiatt kellhetett, mert veszélyes helyen van.


Nekem belsővérzésem lett, mert semmi külső jele nem volt, hogy bajom lenne és szétrrobbant a lépem a daganattól. Non-Hodgkin volt

márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok nem igazán vagyok internet közelben mostanában.

Lehet nagyon jó a László kórház de nekem az nagyon messze van vidéki vagyok.

Nem azért műtöttek vele mert veszélyes helyen volt hanem mert nagyon nagyra nőtt pár nap alatt.

Nem vagyok valami jól leginkább lelkileg, azóta sajnos máshol is találtak rosszindulatú elváltozást jelenleg is kezelnek. Köszönöm, hogy érdeklődtetek és méggyszer ne haragudjatok, hogy nem tudtam válaszolni csak most.

márc. 22. 14:24
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sok erőt, kitartást és felépülést kívánok, Kérdező! A lényeg, hogy most már kezelnek, kiderült a probléma.

Szorítok! 🤞

márc. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Enis azt kivanom❤️
márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!