Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért számítják a marihuánát...

Miért számítják a marihuánát kábítószernek?

Figyelt kérdés

Mármint nyilván értem hogy a tudatmódosító hatása miatt, de leginkább a kettős mérce érdekelne hogy pl akkor a dohányzást vagy a kávét vagy egész durva hatású gyógyszereket miért nem neveznek annak? Miért démonizálják ennyire a füvet, de mondjuk a Mcdonalds-ot pl nem miközben köztudott hogy tele van mesterséges anyagokkal?

Olyan mintha a füvet szándékosan egy kalap alá akarnák venni mindenféle szintetikus dizájnerdrog szutyokkal pedig egy természetben előforduló növény, aminek rengeteg jótékony hatása is van.



jan. 17. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát ha a szintetikusok nagy részét túladagolja az ember, akkor simán belehalhat. Ezzel szemben a füvet képtelenség úgy túladagolni hogy halált okozzon. Szóval 9-es hülyeségeket ír.

Sok gyógyszernél is biztonságosabb egyébként (lásd pl frontin, rivó, xanax).

jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Tisztába vagyok vele, hogy nem lehet halálosan túladagolni.

Viszont nincs tőle undorító lejövőd, és elnyomsz vele magadba nagyon sokmindent. Ezért kattannak rá sokkal többen mint pl partydrogokra.

Én használtam többmindent is, meg sok barátom is.

A füvezéssel az a baj, hogy nem unod meg és soha nem elég belőle a legtöbb embernek.

jan. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. A füvet nagyon is meg lehet unni. Egy ideig érdekes aztán hozzászokik a szervezet és már nem ad semmit csak egy kis purnyadást.
jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!