Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy konkrétan...

Az normális hogy konkrétan nem vagyok önmagam?? (Erős Depresszió..)

Figyelt kérdés

Szóval tegnap szakított velem a barátnőm, teljesen össze törtem egy évig voltunk együtt és ebben az egy évben tönkre tett. Egyre jobban depressziós vagyok és azt vettem észre hogy nem vagyok önmagam.. ma mikor sepertem/takarítottam fel jött sok sok emlék és gondolatok és hiába szóltak hozzám nem válaszoltam, és egyre erősebb ez

Valaki tudja miért van? Nagyon nem vagyok jól és már az ön*yilkosságon is gondolkoztam, v@gdostam magam és nem tudom mit tegyek..

Valaki tud segíteni vagy vállaszt adni??

18f


jan. 18. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan barátod, akivel tudnál beszélgetni? Ne hagyd el magad, az élet megy tovább és hidd el minden jóra fordul, csak idő kérdése! Próbáld meg magad lefoglalni, találj egy hobbit, sportolj tűzz ki magadnak célokat, nagyon fiatal vagy még! Tudom mindezt könnyű mondani, más az mikor mint pl te is most rossz dolgokat élsz át, de próbálj meg pozitívan gondolkozni. Pozitív dolgokat bevonzani az életedbe! Sok sikert és kitartást kívánok neked!
jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!