Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ébredek fel hajnalban...

Miért ébredek fel hajnalban sörözés után?

Figyelt kérdés
Ha sörözök akkor felébredek pár óra múlva,de ha bort iszom akkor végig alszom az estét. Mi az oka ennek?

febr. 2. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam mert h.gyozni kell.
febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pisálnod kell a sörtől azért.
febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem
febr. 2. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
De
febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van
febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Bortól miért nem, azt nem tudom

febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Túl keveset iszol, ami érthető, mert ha eleget innál, akkor arra riadnál meg, hogy a legnagyobb sötétben kellene sziklamásznod a retyóig, ami ki tudja, merre van úgy egyébként.

A sör ABV-je fele a bornak, nehéz ugyanannyi idő alatt ugyanannyi alkoholt bevinni vele, mint borral. Jól komlózott, kicsit töményebb jelenkori sörökkel már lehet nem lenne ilyen gond, sőt. Kicsit ugyan jobb borok árában kaphatók, de ha van rá, akkor nagyon megéri szerintem.

febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Régebben csak söröztem és 8-10 doboz is lement akár,de túl másnapos voltam tőle a kevés alvás miatt. Most 4 dobozt ittam, de ugyanúgy felébredtem 4 óra múlva,mintha sokat ittam volna.
febr. 2. 20:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Az eléggé szokatlan, és egyben nagyon nagy baj :)
febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:
Az alkoholnak van egy olyan mellékhatása egyeseknél, hogy nem alszik mélyen az illető. Nos nálam ez szokott lenni akkor, amikor megiszok buliban mondjuk 6-7 sört és buli után könnyen elalszom, viszont hamar felkelek, nagyjából maximum 4 óra alvás után és utána nehezen tudok vissza aludni már. Túl sok a mennyiség ahhoz, hogy mélyen tudjak aludni.
febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!