Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyérre milyen tabletta...

Aranyérre milyen tabletta vált be ?

Figyelt kérdés

Van aranyerem, nem fáj csak néha

Illetve lehet, hogy csak a bőr van ott megnyúlva (vissza maradt aranyérből)

Orvoshoz nincs bátorságom menni ezzel, de wc-zésnél érzem hogy van ott egy kis "dudor"


Kenni nem szoktam csak ha fáj, de talán jó lenne erre szednem valami tablettát is?

Tényleg nagyon félek e téren az orvostól így olyan tabletták érdekelnek ami vény nélkül kiváltható. Még nem szültem tehát 1x biztos, hogy ráveszem magam és elmegyek orvoshoz de nagyon rettegek emiatt.


Reparon kenőccsel kenem, amikor lüktet, illetve Proktis-M-et vettem legutóbb de egy ideje nem fájt (próbálok nem erőlködni). Korábban vettem Sperti nevű krémet szerintem az borzasztó. Az állaga is lötty az egész, átlátszó valami, folyik ha kell ha nem. Arról nem beszélve, hogy olyan mintha halkonzervet kennék magamra és még kézmosás után is éreztem a kezemen


febr. 4. 20:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és már elég idős. Nem szültem, nem is akartam soha.
febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ja értem

Én viszont szeretnék a közel jövőben..

Te voltál vele orvoshoz?

febr. 5. 08:41
 13/21 anonim ***** válasza:
egyszer sebészeten, mert akkor nagyon durván kijött az aranyerem és másodjára proktológusnál, akkor végbélrepedésem is volt.
febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
És műtötték?
febr. 5. 12:48
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem, kenőcsöt és kúpot kaptam rá.
febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De ezek szerinte akkor csak nem múlt el, mert azt írod hogy most is fennáll ez a helyzet
febr. 5. 15:53
 17/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nem múlt el teljesen, időszakonként újra előjön (székrekedéstől vagy hasmenéstől), de olyan durva, kizáródásos aranyeres krízisem, mint ami korábban volt, már nem szokott lenni.
febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Na akkor valamennyire javult a helyzet.

Én félek tőle, hogy mi lesz vele mert 1 gyereket minimum szeretnék aztán az erőlködés biztos nem tesz jót neki.

WC-n is amikor ülök utána jobban kijön a dudor aztán visszamegy, nem szeretem de félek nagyon orvoshoz mennyi, nagyon cikinek találom pedig muszáj lesz tudom.

febr. 5. 16:52
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki, proktológushoz menj, neki ez munkája.
febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tudom , egésznap ezt csinálja de halálra izgulnám magam előtte, nem tudnék a wc-ről felállni...
febr. 5. 18:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!