Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullásra, hajerősítésre és...

Hajhullásra, hajerősítésre és hajnövekedés serkentésére van valami tippetek ami tényleg használ? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem egészséges a hajad, akkor E vitamin segíthet. Ami a hajat erösíti az a ször növekedését is. Erre vigyázz!
2010. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
SZia!Nekem a korall kálcium vált be!
2010. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egészséges a hajam,csak egy kicsit hullik, szeretném ha megerősödne és gyorsabban nőne. A korall kalciumot úgy tudom inkább csontritkulásra használják.

A Revalidról,Biovanneról,Bánfi hajszeszről mik a tapasztalatok?

2010. okt. 25. 11:44
 4/8 anonim válasza:
HÁt kedves kérdező!Előző vagyok!Tudtommal nincs csontritkulásom.KÉt gyermeket szűltem,mindkettővel szoptatás alatt szedtem a korall kálciumot,szedem(mert a kisfiam még mindíg szoptatom 7 hós)Rettenetesen hullott,ez az egy ami segített!Szerintem olvasd el részletesen mit ír róla!Szegény keresztapám(2 éve meghalt)sugár és kemó kezelés alatt szedte és egy szem haja nem hullott ki!Az orvosok sem ellenezték!Sőt!Amúgy ha nem lenne tapasztalat nem írtam volna,ráadásul fodrász vagyok,és nem egy vendégemnél bevált!De én csak egy egyszerű ember vagyok,aki válaszolt,és segíteni akart!Szép estét!
2010. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Előző vagyok:a csalán sampon hajnövesztő!
2010. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Húú,de ideges lett valaki!

A szoptatásba inkább ne menjünk bele,mert az én kisfiam 28 hónapos és még mindíg cicizik! Pontosan ezért szedek multivitamin és külön kálciumot is! És igen,utánna olvastam,a Korall Cálciumot inkább csontritkulásra használják,amihez én még fiatalnak érzem magam,persze ez nem azt jelenti,hogy nem erősödhet,vagy nőhet tőle a haj is! Köszönöm a "megértésed" és a válaszod,de sajnos nem mindíg lehet mindenki egy véleményen! Én olyant szeretnék kipróbálni,amit konkrétan a hajra fejlesztettek ki. Itt az oldalon olvastam a Bánfi hajszeszről,amit nagyon sokan dícsértek és nagyon sokan ajánlották más kérdezőknek, úgyhogy ezt fogom kipróbálni, a Korall Kálciumot meg meghagyom a csontritkulásban szenvedőknek! Minden jó!

2010. okt. 26. 11:59
 7/8 anonim válasza:
Bocs ha nem úgy hangzott,tényleg nem sértődtem meg,nem vagyok szakértő sem,én csak tényleg segíteni akartam.Azt sem mondtam hogy mindenképp ezt próbáld ki.Ráadásul sokféle van,mindegyik mást tartalmaz,a korall kálciumok között is hatalmas különbség van.Én csak a kérdésre akartam válaszolni,de ha tudom hogy rosszat teszek vele akkor inkább nem írtam volna!
2010. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy leírva máshogy értelmezzük azt,ami szóban esetleg nem úgy hangzana és ezért vannak néha félreértések!

Te sem haragudj,ha megbántottalak!

2010. okt. 26. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!