Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
Mit mondjak a hazi orvosnak,hogy egy par napra kiirjon? Nagyon elfaradtam elegem van az egesz sulibol, napok ota nem alszom, egy kis szunet jol esne. Tudom,hogy nem sokara oszi szunet meg hosszu hetvege de akkor is most nagyon nem szeretnek menni.

márc. 4. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt igy megmondod. Én kimerült voltam, és depressziós lettem, elmentem a háziorvosomhoz és kiirattattam magam a munkahelyről 3napra.Tedd ezt.
márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosnak is azt mondod, hogy nem sokára ŐSZI szünet lesz, ki fog írni...
márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mindtam igazolás kell, ő azt nem ad Én kerestem másik orvost az már ad!! Ennyi
márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megint egy lógós. Vagy ugyanaz. Mégis mi a francot csinálsz alvás helyett?
márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Nem hiszem, hogy ugyanaz vagyok mert ilyen kerdest meg nem irtam ki. Szeretnek en aludni csak nem tudok egesz ejszaka a masnapon stresszelek, pedig nem bantanak suliba meg a dogaktol se felek, de valahogy meg is nyomaszto bent lennem. Egyebkent elis felejtettem, hogy irtam ki kerdest azota se mentem el orvoshoz mert valoszinuleg csak o is logosnak titulalna
ápr. 7. 22:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Most fr azt irtam hogy oszi szunet 😭 jezusom bocsanat 😂
ápr. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!