Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom ha a véradásom...

Honnan tudom ha a véradásom sikertelen volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csutortokon voltam eloszor veradason es nem igazan tudom, hogy megy ez. Arrol fogok kapni ertesitest ha veradasom kiszures miatt sikertelen? Valamint kb mennyi ido mulva kapok arrol smst ha a veremet felhasznaltak? Koszonom a valaszokat:)
márc. 25. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én eddig csak egyszer adtam (mindenképp adok még :) ), július 14-én.


20-án már jött az SMS, hogy "Az Ön által adott vért a tegnapi napon szállították ki a kórházba"


Sikertelen véradásom még nem volt, de ha egészségügyi probléma miatt (amiről nyilván nem tudtál) nem használható fel, akkor mindenképp értesítenek, hogy tudj róla és mehess vele orvoshoz.


Azt sajnos nem tudom, ha mondjuk kiszakad a zacskó vagy valami, akkor kapsz-e üzenetet.

márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!