Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik kórházi osztályon...

Melyik kórházi osztályon meddig tarthatják bent a betegeket?

Figyelt kérdés
Például: Belgyógyászat, Sebészet, Intenzív osztály. Elfekvő. Pszichiátria. Vagy rehabilitációs osztály. Urológia osztály. - Én egyszer urológia osztályon voltam bent kórházban ahol 10 napig tartottak bent. És kétszer voltam Gasztróenterologiai osztályon, ahol az egyik alkalommal 14 nap, a másik alkalommal pedig 16 napig voltam.

#kórház #osztály #Korházi osztály #Korházi kezelés
márc. 25. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen felosztás, hogy az urológián eddig, belosztályon addig. Ha nem igényel a beteg aktív kezelést, akkor hazaküldik.
márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
passz, en Urologian max 3 napokat voltam...
márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik ismerősöm max 19 napot volt eddig belgyógyászaton, másik ismerős elfekvőn kb fél évet, harmadik ismerős 17 napot tüdőszanatóriumban. Mindenkit addig tartanak benn, amíg azerintük szükséges, nincs maximum.
márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-asnak! Az én édesapám is fél évet volt elfekvőn, mielőtt meghalt volna. De az édesapám orvosa mindig azt hangoztatta hogy maximum csak 6 hétig lehet az elfekvő osztályon. És mégis 25 hét lett azaz majd nem fél év volt. És mint írtam is Engemet pedig urológián 10 napig voltam, gasztróenterolológián egyszer 14 nap másodszor 16 napig voltam bent.
márc. 25. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amig orvosi ellátásra van szűksége.
márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!