Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha alvászavarral orvoshoz...

Ha alvászavarral orvoshoz megyek, automatikusan bevonják a jogsimat?

Figyelt kérdés

Évek óta riadok éjjelente, mostanában volt trauma is, minden éjjel arra ébredek, hogy kiabálok.

Most jutottam el odáig, hogy elmenjek orvoshoz, de egyrészt nem akarok gyógyszert szedni, másrészt attól félek, hogy elveszik a jogsim.

Egy ismerősömnek elvették, fél év után kapta vissza, amikor kiderült, hogy légzés kimaradása van, és gépet kapott az alváshoz. Mondjuk nálam nem a légzés a gond.

Ez most nagyon rosszkor jönne



ápr. 11. 05:43
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ebből számomra nem derül ki, hogy neked ez alvási apnoe, vagy milyen alvászavar, más mentális probléma, esetleg egy fel nem dolgozott trauma miatt van, tehát itt nincs szó egyelőre ilyenről. Egy alváslaborba úgyis fél év bejutni, szóval annyi időd még mindenképpen van, vagy legalábbis máshogy nem tudom hogy lehet diagnosztizálni.
ápr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem légzéskimaradás, hanem az álmok válnak valóssá, arra ebredek fel.

Pl. Álmomban nem találok vmit, és keresem, kiabálok. Már nem is fekszem, hanem felülök, és a hangom ébreszt.

Vagy csak simán felriadok.

Gyerekkoromban voltam orvosnál, simán begyógyszereztek, ezt szeretném elkerülni.

ápr. 11. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért nem veszik el a jogsit.
ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!