Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábfürdőhöz hány gramm szódabi...

Lábfürdőhöz hány gramm szódabikarbóna kell hány liter vízhez? Tehát csak lábfürdő lavórban, nem fürdőkádban. Ne marja le a bőrt.

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyanok írjanak, akik már csináltak ilyet (és nem marta le a bőrüket).

Vagy hányas pH-jú legyen? Lakmuszpapír van itthon.



ápr. 11. 07:53
 1/8 A kérdező kommentje:

Neten azt olvastam, hogy 3 evőkanálnyi egy lavór vízhez, de szerintem az irdatlanul sok.

Nincs bőrkeményedésem és semmi ilyesmi.

ápr. 11. 07:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen elég a meleg víz és a szappan.
ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés. Szappant sohasem használok. Légy szíves a kérdésre válaszolni.
ápr. 11. 08:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy lábfürdőhöz egy 10-liter vízhez 1-evőkanál elég.
ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

"Neten azt olvastam, hogy 3 evőkanálnyi egy lavór vízhez, de szerintem az irdatlanul sok."


Egyáltalán nem sok, butaságot beszélsz. Ez nem nátrium-hidroxid.

ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5. Ne szólj be. Sok évvel ezelőtt próbáltam úgy és több négyzetcentiméternyi területeken jött le a bőr a lábfejemről. Azóta nem is mertem használni.

De tudom, hogy jó lenne, csak jól kellene adagolni.

A te lábadról marja le a bőrt! Nyomassad magadon ilyen adagolással.

Kértem, hogy olyan írjon, aki próbálta.

ápr. 11. 08:22
 7/8 A kérdező kommentje:
#4. Köszi szépen. (Lehet, hogy végül nem merem kipróbálni így sem. Na majd meglátom.)
ápr. 11. 08:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Gázbetonból vágsz egy mosószappannyi méretű dörzsikövet és azzal minden fürdés végén lesúrolod a bőrkeményedéseket.


A lábnak előtte legalább fél órát kell áznia a langyos fürdővízben. A leírt módszerrel nem könnyű felsérteni az egészséges bőrt, de fél év múlva tökéletes lesz az eredmény, ha minden héten így ápolod a lábad!

ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!