Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit kell inni valakinek...

Mennyit kell inni valakinek ahhoz, hogy már ne tudja mit csinál, és össze-vissza beszéljen?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ha iszik (nem tudom mennyit), akkor menni is alig tud, a hangja is mas lesz, vergődik, dobálózik, és mindezekre nem emlékszik.

Nekem eddig a legtöbb amit ittam az 0.2l royal vodka és 2 doboz sör, vagy 0.2l pálinka és 1 doboz sör, de ha megittam ezekez ugyanúgy tudtam gondolkozni, tudtam mit csinálok, egyedül a járásomon vettem észre meg a beszédemen. Pedig egyáltalán nem szoktam meg az italt, nagyon ritkán iszok.


ápr. 11. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél egyéni nekem elég volt az említett dolgokhoz+össze vissza hanyashoz 2 sörnek a fele és egy fél üveg bor.
ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mad Max2 ***** válasza:
50%

Ahoz hogy valaki mattrészegre igya magát mindenkinek más adag kell


Egy felnőtt férfi aki szokott rendszeresen inni, ahoz hogy ilyen állapotba kerüljön kell vagy 2 liter bor, 10 sör vagy legalább fél liter tömény


Persze vannak komoly piások akiknek ezen adagok nem jelentenek kihívást.


Olyan állapotra mint amilyenre az ismerösöd issza magát, csak akaratgyenge emberek tudnak kerülni.

Még az alkoholisták nagy része is tudja hola határ, és ahoz hogy ilyen delirum szerüre igya magát az ember az is kell hogy annyi esez se legyen az illetőnek hogy tudja mikor kell leállni.


Ájult részegségig ívó emberek szerintem idióták

ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
8 liter vizet.
ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!