Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami ötlet hogy mi lehet ez...

Valami ötlet hogy mi lehet ez és mitől múlhat el?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdöm korpával, viszont néhány hete észrevettem hogy a tarkóm környékén egy sávban ilyen hólyag szerű dolgok vannak. Viszont nem hólyagok mert nem gennyesek egyáltalán, viszont ahogy ezek hámlanak amiatt vagyok korpás. A fejem tetején nem tudom hogy van e iylen, ott nem rövid ennyire a hajam. Ezt is azért vettem észre mert egészen rövidre van vágva. Már rengeteg fajta sampont próbáltam korpa ellen, külön gyógyszertárit, meg száraz korpa ellenit stb., viszont jelenleg nem tudok elmenni még bőrgyógyászhoz, azért kérdezem itt


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



ápr. 21. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es: "évek óta küzdök korpával" - kinek mi szükséges, hogy feliratkozzon arra a várólistára, esetleg évek alatt összeszedje egy magánorvos 30 ezer forintos díját. Pláne ha olyan fontos ember vagy a munkahelyeden, hogy nem nem tudsz egy nap szabadságot kivenni fél évre előre egy konkrét vizsgálatra. :(
ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fontos ember, csak fél évre előre nem adnak szabadságot, max egy hónappal előre, de valami indokkal mindig megoldják hogy ne engedjenek el. És ilyenkor újabb fél év. De ha van oylan bőrgyógyász aki 4 után, esetleg pénteken délután elvállal én nagyon szívesen kifizetem a 30 ezer forintot. Ha valaki ismer ilyet keleten (Debrecen, Szolnok, esetleg Budapest) akkor jöhetnek az ajánlások
ápr. 22. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!