Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg romlott volt az...

Valószínűleg romlott volt az egyik tojás, amiből a tükörtojás készült! Mit csináljak? Vagy ennyitől még nem lesz ételmérgezés? Vagy egyéb?

Figyelt kérdés

3 tojásból készítettem tükörtojást.

Előtte mindegyiket egyesével felütöttem csészébe. Megszagoltam, megnéztem, semmi nyoma nem volt, hogy baja lenne.

Amikor már készen voltak a tojások, úgy ettem, hogy a fehérje résszel kezdtem és a sárgáját hagytam a végére.

Amikor az egyik sárgáját ettem, észrevettem, hogy más íze van, és azonnal abbahagytam. De addigra a fehérje részét már megettem!


Akkor most mit csináljak?

Mire számíthatok?

Hányni fogok? Vagy ha nem, akkor hányassam meg magamat? :(


Vagy mit vegyek be?



ápr. 24. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem lesz semmi bajod.
ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak beképzelted. Ha leütve semmi nyoma nem volt, hogy romlott, se szag, se semmi, akkor sütve sem lehet.
ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Eddig nem lett. Remélem, akkor már nem is lesz.

#2. Életem során elég sokszor ettem már tojást és még soha máskor egyiknek sem volt ilyen bizarr íze, mint a fent említetnek. Úgyhogy biztos, hogy volt azzal vmi gond.

ápr. 24. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyers maradhatott.
ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoktam nyers tojássárgáját enni, annak jó az íze. De ennek bizarr íze volt.
ápr. 25. 21:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!