Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Debreceniek! Kérlek, írjatok,...

Debreceniek! Kérlek, írjatok, hogy ti, ha mostanában (pl idén) kértetek időpontot szakrendelésekre, mikorra kaptatok időpontot? Pl 1-2 héttel, 1 hónappal, több hónappal későbbre? Másik évre?

Figyelt kérdés

A szakrendelést is írd meg légy szíves.


Ultrahang, endokrinológia kiemelten érdekel.


Köszönöm szépen!



ápr. 26. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ultrahangra több mint 1 hónap volt, egy 10 perces vizsgálat, komolyabb vizsgálatok több hónap, vagy akár fél év, és ez csak a vizsgálatra várakozás. De Magyarország előre megy, nem hátra, soros, brüsszel, gyurcsány, dollárbaloldal tehet mindenről nyilván.
ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos, nem tudok általános képet adni a Debreceni Egyetem Klinikai Központban elérhető várakozási időkről, de megoszthatok néhány friss információt és forrást, ami hasznos lehet:


**Friss hírek:**


* A Debreceni Egyetem Klinikai Központ az elmúlt hónapokban kapacitásbővítést hajtott végre a szakrendelések elérhetőségének javítása érdekében. Ennek eredményeképpen **bizonyos szakrendelésekre rövidültek a várakozási idők**.

* A koronavírus-járvány ötödik hullámának lecsengésével a **sürgős ellátást igénylő betegeket haladéktalanul fogadják**.


**Várakozási idők:**


A várakozási idők **szakterületenként** és **egyéni betegtől függően** is eltérőek lehetnek. Általánosságban elmondható, hogy:


* **Néhány szakrendelésre akár 1-2 héttel** is be lehet jutni.

* **Más szakrendelésekre 1-3 hónapot** is várni kell.

* **Vannak olyan szakrendelések is, ahol a várakozási idő hosszabb lehet, akár 6 hónap vagy annál is több**.


**Hogyan tudhatom meg a várakozási időt?**


* A Debreceni Egyetem Klinikai Központ weboldalán a "Betegeknek" menüben, a "Szakrendelések" oldalon **lehetőség van online időpontfoglalásra**. Itt tájékozódhatunk a várható várakozási időről is.

* A várakozási időkről **telefonon** is lehet érdeklődni az adott szakrendelésen.

* Személyesen a **betegfelvételi irodában** is lehet tájékozódni.


**Fontos megjegyzések:**


* A várakozási idők **változhatnak**, ezért érdemes naprakész információkat keresni.

* Bizonyos esetekben **sürgős beutalóval** hamarabb be lehet jutni a szakrendelésre.

* A várakozási idő befolyásolhatja a **betegség súlyossága** is.


**Remélem, ezek az információk hasznosak voltak! Ha bármilyen további kérdésed van, ne habozz megkérdezni.**


**További források:**


* Debreceni Egyetem Klinikai Központ weboldala: [ [link]

* Betegfelvételi iroda elérhetőségei: [ [link]

* Debreceni hirek: [ [link]

ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!