Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrázott az áram, lehet...

Megrázott az áram, lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
A jobb kezemen a mutatóujjamat egy fél mp-re megrázta az áram mert hozzáértem egy cucchoz ami áram alatt volt, de egyből eldobtam, tehát kis ideig rázott meg nagyon. Viszont a mutatóujjamat érzem hogy még picit ég. Mintha megégettem volna picit sütés közben, de fizikailag semmi sem latszik. A szívem normálisan dobog. Max a jobb csuklóm érzem meg picit de nagyon minimalis.

ápr. 27. 07:49
 1/7 anonim válasza:

Ha nem romlanak a tünetei, és nem volt magasfeszültégű az áram, ami megcsapta, akkor vélleményem szerint nem lehet komolyabb a baj. Azonban ha egy-két napon belül nem szűnik meg az égő érzés, vagy ha új tünetek jelentkeznek (ha szív vagy bal kéz környéki, akkor különösen!), mindenképpen keresse fel orvosát!


Remélem, tudtam egy kicsit segíteni!

ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cucc? :D
ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Nekem az egész karomat érte, nem voltam orvosnál. Kemény amúgy.
ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Haat olyan 220v volt max. Elegge megijedtem inkabb az volt rossz.

Meg mintha vegignszaladt volna a mp ezred resze alatt a gerincemen.(?)

Ha nem lett bajom eddig akkor mar nem is lehet? Egyebkent sportolok szoval a szivem eros ha ez szamit.

ápr. 28. 15:20
 5/7 anonim válasza:
Min keresztül rázott meg? Mert pl hűtőszekrény már rázott meg engem is földeletlen házba
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt már én is kérdeztem tőle 27-én, de hát nem válaszol azóta se. Nagyon utálom azokat a patkányokat, akik kérdeznek itt valamit, aztán a tisztázó kérdésekre nem válaszolnak.
ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hajszarito, lejott rola a muanyag resze es hozzaertem valamihez benne. Kis fem szar ami vezeti az aramot .nem vagyok villamosmernok meg villanyszerelo sem. TE VAGY A PATKANY!
ma 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!