Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha, teljesen randomra...

Néha, teljesen randomra jelentkező szúró fájdalom a köldökben mi lehet?

Figyelt kérdés
Máskor is volt már, kérdeztem is itt, de nem jutottunk érdemi válaszra. Külsőre semmi változás, nem emeltem hirtelen, terhes sem vagyok. Megmutatni nincs is mit így egy dokinak sem. Nem mögötte fáj, nem alatta, nem kisugárzó, nem övszerű (ilyenek vannak a neten), hanem magában a köldökben az a rész, amit a dokik elvágtak. Van benne piercing, de az 12 éves, régen begyógyult. Más is volt így?

#köldökfájdalom
máj. 8. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvos tapintassal, mikozben megker, hogy mit hogy tarts, levegot ki vagy be, nagyon is sokmindent megtudhat.

Aztan ha nem kapnal beutalot ultrahangra, 20ezer forintert megnezhetik, hogy a szervek rendben vannak-e.

máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Tapasztalat sajnos, hogy ha nincs nagyon látszata, akkor nem törik magukat. Igen hanyag körzetim van sajnos. 😟
máj. 8. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet rekeszsérv kialakulási folyamatával együttjáró fájdalom.
máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Juj, durvának hangzik. 😧
máj. 9. 00:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvastam most róla, a rekeszsérvnek csupa olyan tünete van, ami nálam abszolút nincs jelen.
máj. 9. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!