Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szexeltem valakivel akivel...

Szexeltem valakivel akivel nem kellet volna tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Discobol össze szedett csaj aki valószínűleg fűvel fával volt ellotem gumi nélkül dugtunk és közben megjott neki és csupa vér lett a peniszem. Most fosok hogy valamit elkapok tőle azon kívül hogy tőből levágom tehetek valamit vagy nekem annyi mindenképpen elkaptam mar?
máj. 11. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Igazából sokat nem tehetsz. Ha tényleg fennáll a veszély hogy elkaphattál valamit attól a lánytól, akkor én a helyedben 1 héten belül elmennék leteszteltetni magam, majd 1 hónap múlva megismételném. Ha bármi betegség kiderül nem kell nagyon aggódni, mert általában egy gyógyszeres kezelés teljesen megoldja a problémát.
máj. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
⚰️⚰️💀💀
máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom hogy ne legyen semmi bajod,de most egy életre megtanulod, hogy nem hülyeség a gumi.
máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kis canestent, vagy pima fucortot, talán még a második jobb is lenne mert az gombára is meg baktériumra is hat, meg erositsd az immunrendszered, jó sok c D vitamin, de ha valami nemi úton terjedő baktériumot szedtél be akkor már mindegy
máj. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akár fel is csinálhattad, attól, hogy megjött neki egy halvány esély van rá
máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A ver ugyan az pont a HIV-virust kivaloan kozvetiti, viszont csak nincs hamserulesed, akkor meg nincs hol beled kerulnie a virusnak. Analis szexnel a passziv szedi ossze meg nok a huvelyen keresztul inkabb serulekenyek.

Mar ami a vert illeti, mas nemibetegseg ettol fuggetlen.

máj. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A jó katona vérben is harcol😂😂😂
máj. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vér csere tutira meg történt mert otthon néztem hogy vérzik a fityma fékem( elején hirtelen nyomtam be és meghuzodott nagyon) tudom nagyon balfasz vagyok.
máj. 11. 10:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!