Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős hígfosás ellen mit lehet...

Erős hígfosás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hete hígfosásom van, de nem az a normál fajta, hanem olyan, hogy naponta 3-szor is mennem kell fosni. Mit lehet ez ellen tenni? Hogy lehet ezt megszüntetni, hogy híg a fos, és hogy ne keljen napi 3-szor nagyvécéznem?

#WC #probléma #Már egy hete van ez, he! #Nem jó valami #Aaahhhhhh
máj. 13. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet, hogy valami csípőset eszel már napok óta vagy valami romlott ételt, esetleg rossz minőségű víz, rossz a higiéniás környezeted:

piszkos tányér, evőeszköz, pohár, műanyagüveg.

Esetleg nem szaporodott el valami bogár pld csótány a háztartásodban?


Még azt tudom elképzelni, hogy valamilyen zöldségből/ gyümölcsből sokat eszel vagy romlottat vagy valamilyen vitaminból sokat viszel be.


Még az is van, hogy valamilyen gyógyszer mellékhatása.


Kifogytam az ötletekből.

máj. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

viszont ha nagyon zavar a rendszeres hasmenés akkor a patikában kapsz széntablettát.


Mielőtt elkezdenéd szedni a széntablettát kérd ki a patikus véleményét és ő rá fog kérdezni, hogy ajánlott-e a jelenlegi állapodódra szedni vagy egyből elküld a háziorvosodhoz aki kivizsgál és ha nagy a baj akkor ad beutalot egy nagyobb szúrésre.


Szerintem mihamarabb derítsd ki, hogy mi van veled mert a gyakori hasmenéssel rengeteg vízből szabadul meg a tested és előbb vagy utóbb ki fogsz száradni és legyengülsz még betegebb leszel.


FONTOS minden fosás után igyál meg egy pohárvizet!

máj. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most sokaknak van ez, nekem most múlt el. Szigorú diéta, sós ropi, banán, sok folyadék, sós vízben főtt köménymagos burgonya, pászka, én ilyeneket ettem napokig.
máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Járvány van. Recept nélkül vegyél a patikában Racibum nevű gyógyszert és probiotikumot. Ahogyan 3. írta, diétázzál.
máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!