Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha iszonyat...

Anonymuspro99 kérdése:

Mit csináljak ha iszonyat korpás a hajam? (16,F)

Figyelt kérdés
Na Helló, nagyon korpás a hajam már jó pár éve , voltunk Fehérváron bőrgyógyászaton és írtak fel egy cseppektetőt és egy gyógyszert amivel 4 hétig kellet szedni de kb semmi nem változott el telt a 4 hét és ugyan olyan korpás a hajam mint előtte. A kezelés közben valamivel jobb volt de nem sokkal. A bőrgyógyász szerint valami fejbor gomba lenne de semmi változás . +sok hajsampont is ki próbáltam de off sok kiszárította a hajam és vagy zsírosabbá tette de a korba soha nem tűnt el

máj. 13. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nizoral sampont próbáltad már? Egyébként minden szer, amelyik korpás hajra van, zsírosít.
máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy kénes sampon, Detergens sulfuratum névre keress rá. Nálunk bevált, nem zsírosít.
máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nizoralt próbáltam de az első pár nap után semmi se változott csak kő kéményé vált a hajam tőle
máj. 14. 09:10
 4/5 Senior Séf ***** válasza:

Ez autoimmun gyulladás, kérdező, és ez még csak az első lépcső. Később pszoriázis, és az azt kísérő ízületi gyulladás várható. 50 éve, 15 évesen voltam ebben a stádiumban. Az akadémikus orvoslás ebben a témakörben sajnos ma is ott tart, mint akkor.

Neked magadnak kell kézbe venni a sorsodat étrend- és életmód változtatás formájában.

Javaslom, a fb-n, vagy az instán keresd Kokavecz Katát. Hazánkban ő az autoimmunitás Amerikában képzett nagymestere.

máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 őm te így ezt honnan állapítottad meg? Na meg pl egy étrend tol miért ne hullana a fejbőröm na meg ha ez a helyzet ezt meg tudja alapítani egy bőrgyógyász vagy nem?
máj. 27. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!