Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen műtéted volt már?...

Milyen műtéted volt már? Hogyan élted meg?

Figyelt kérdés

máj. 14. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen orrmandula, nem sokra emlékszem belőle, csak hogy hamar hazaengedtek, és kaptam egy plüsst 😊


10 évesen perforált vakbél, elég részletesen emlékszem rá... A fájdalomra, a pár napig kilógó csövekre, a rengeteg injekcióra és infúzióra, a szobára, a látogatókra, a gusztustalan kajára... Hogy fájt minden egyes lépés, mert sétálni kellett sokat 1 hét után... 2 hétig feküdtem a kórházban, majd otthon még két hetet, nem volt kellemes élmény. (A vakbelet ma modernebben műtik már, úgy tudom.) Az osztálytársaim küldtek be rajzokat, az aranyos volt.


28 évesen végbél tályog, 10 napig voltam vele kórházban. 4 éve volt, ezért erre emlékszem leginkább. Borzasztóan fájt napokig, majd elmentem kórházba, másnap reggel kiműtötték.

Másoknak egy ilyen műtét 1-2 nap kórház, majd kötéscserére kell visszamenni sokszor, már otthonról. Nekem nem volt ilyen szerencsém, nem hatott az antibiotikum, kaptam egy második fajtát, ezért voltam bent 10 napot.

Felnőtt fejjel egészen más kórházban feküdni. Várni, hogy látogatási idő legyen, hadd jöjjön be a férjem. A munkahelyemen kedvesen érdeklődnek pár naponta, hogy áll a felépülés, mikor megyek vissza táppénzről. 4 hetet nem dolgoztam végül, vártak vissza, ezzel nem volt gond, azóta is ott dolgozom.

máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!