Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, hogyha vállon lőttek egy gázriasztóval?

Figyelt kérdés
Volt haverom megtudta, hogy lefeküdtem a feleségével és tegnap este idejött a házam elé(ekkor még nem tudtam, hogy tudja), kimentem hozzá és rögtön elővett egy gázriasztó pisztolyt és vállon lőtt vele.Orvoshoz nem akarok menni, mert nem akarom, hogy ebből bármi baja legyen, mert tudom hogy ebben én is ugyanúgy hibás vagyok.De lehet ennek valamilyen egészségügyi következménye?A vérzést egyből elállítottam, de nagyon fáj még mindig.
máj. 14. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hibás vagy, még nyugodtan okozhatsz neki bajt, mert megérdemli. Legközelebb megöl? Biztos nem hagynék egy sérülést orvos nélkül. Törvényi kötelességed is jelenteni, mert bűncselekmény. Társadalomra veszélyes.
máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!