Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax/frontin tapasztalatok?

Xanax/frontin tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szorongásos problémám van, az orvos frontint (alprazolam) írt fel 3x 0,5mg-ot. Pszichoterápiára nem tudok járni. Nagyjából tisztában vagyok a hatásaival, a függőségi potenciájával, és nem is igazán szeretném szedni. Konkrét tapasztalatojra lennék kíváncsi.
máj. 14. 20:43
 1/5 Mad Max2 ***** válasza:
Vannak akik évtizedekig szedik... Ha szükséged van rá akkor szedd. De tartsd be az orvosi adagolást!
máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Én nem akarok hosszan írni, nézd meg mit mond a Zacher Gábor a gyógyszerfüggőségről https://www.youtube.com/watch?v=zPIIkDR5YJI
máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

A szorongásodat nem fogja megoldani, csak elfedi, és függővé tesz.

Egy vicc jut eszembe:

-Doktor úr folyton becsinálok, segítsen kérem!

-Feírok egy nyugtatót, szedje, és jőjjön vissza 1 hét múlva.

Visszamegy 1 hét múlva, orvos kérdezi:

-Nos, becsinál még?

Válasz:

-Igen, de kit érdekel...

Kb ennyit érhetsz el, ha xanaxszal akarsz segíteni a problémádon. Magyarul: még nagyob bajba kerülsz, mert a szorongás marad, csak elfedve, a függőség meg kialakul, és az nagyobb probléma lesz, mint a szorongás.

máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jo gyogyszer ennek toredekekent alvashoz pl es kiserogyogyszerkent. Antidepresszanssal szoktak kikuralni makacs szorongast, panikot. Arrol konnyebb leszokni utana.

Nagyon jo gyogyszer a Xanax, 0,25-os is eleg vagy a dupla nem haromszor. A szorongasra tuneti kezeles, de nem oldja meg csak SOS. Tenyleg en pl anno Paroxat hatasara gyogyultam ki.

máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a xanax bevált hasonló problémára. Tudtam aludni, nappal jobban tudtam kezelni azt a problémát ami a szorongást okozta. 1mg ami nekem segített.
máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!