Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A borderline-ok érzik a...

A borderline-ok érzik a "váltást"? Úgy értem meg tudják mondani hogy mikor vált át vagy nem veszik észre?

Figyelt kérdés

máj. 15. 19:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem erzekelik, vagy ha megis akkor racionalizaljak, megmagyarazzak h miert jogos a viselkedesuk.
máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam attól függ, hogy mitől “kattanok” át. Ha egyedül vagyok akkor egy részem tudja, hogy túlreagálom, de nem tudok ellene semmit tenni nagyon. Ha pl valakivel vagyok és ő váltja ki, akkor nem realizálom csak később amiután lenyugodtam.
máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Masodik F vagy N vagy?
máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Első

Az a része tiszta hogy megmagyarazzak. Engem az a része érdekelt hogy saját magán észre tudja e venni hogy ez van

De a második kommentben megkaptam a választ

máj. 15. 20:17
 5/21 A kérdező kommentje:

Kettes

Például ha van egy olyan szituáció hogy telefonalsz az illetovel lerakjatok és ugye ő váltotta ezt ki de nincs ott veled

Akkor is észreveszed?

máj. 15. 20:21
 6/21 anonim ***** válasza:

3-as nő vagyok


5-ös, fhuu hát fogalmam sincs. Nem emlékszem, hogy lett volna olyan, hogy telefonon keresztül húzzák fel annyira az agyam. Persze, olyan volt, hogy felb4sztak, de , hogy átkattanjak teljesen szerintem nem volt még példa.

máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem mikor gyogyszer mellekhatastol kijottek ilyen tuneteim, en ereztem h tulreagalom a dolgokat es hogy akit 5 perce meg nagyra tartottam, azt most leertekelem. Belso szenvedest is okozott, a csalodottsag miatt. Mert elkezdtem szarnak latni az illetot es kínzó erzes volt.
máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Mert elkezdtem szarnak latni az illetot es kínzó erzes volt."


Ez jellemzo amugy? Masoknal hogy van? Nekem borderes parom volt, es amikor atkattant az utalatba, szerintem nem volt benne kinzo erzes, vagy ketely azzal kapcsolatban, h mekkora sz_r alak vagyok. Pl.mert 5 perc mulva valaszoltam csak egy uzenetere...

máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ilyesmik voltak nekem is. Semmisegek miatt. Lehet h csak nem beszel a kínzó erzesrol. Szerintem en sem nagyon beszeltem errol. Probaltam az atkattanast elfolytani, de akkor meg kijott rajtam az egesz ugyanugy, csak 2 nappal kesobb.
máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
7,8,9 de hát ennek van oka, hogy bekattant attól hogy nem válaszolsz és bekapcsol a baj van üzemmód, meg a biztos átvert üzemmód. Ezt csinálta velem a párom is, mikor bekapcsol nála az "na ez is átver engem" üzemmód. Mindig van azért ilyen oka, amit észrevesztek? Vagy néha teljesen észrevehetetlen az ok?
máj. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!