Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen mértékű másnaposság 4...

Ilyen mértékű másnaposság 4 felestől lehetséges?

Figyelt kérdés

Péntek este egy feles vodkát ittam, utána buliban 3 vodkanarancsot (amibe 1-1-1 feles vodka volt), 3 óra leforgása alatt, óránként egyet, úgy, hogy ettem előtte, illetve utána is és ittam sok vizet. Alkalmanként iszok àltalaban vodkát, ami Finlandia szokott lenni. Általában ennél többet nem iszok, a másnap változó, van amikor semmi bajom, de volt olyan, amikor égett a gyomrom, émelyegtem, szédelegtem, viszont semmi komoly, hányni sose hánytam alkohol miatt, és egy étkezés, sok víz délutánra helyre is rakott, ha nem is jól ébredtem. Ha picit mégis többet ittam, akkor se volt ennél nagyobb bajom. Most viszont a szombatot végighánytam, több, mint 20 alkalommal hánytam, kisebb szünetekkel állandóan öklendeztem, brutál hasmenésem volt. Vasárnap már nem hánytam, de a hasmenés keddig tartott. A környezetemben mindenki ugyanazt ette/itta, nem volt senkinek semmi baja. Arra nem gondolok, hogy belekevertek valamit az italomba, mert mégcsak be se rúgtam, csak picit éreztem, hogy van bennem alkohol, szóval semmi képszakadás. Bármit írtok biztos, hogy többet nem fogok merni alkohol inni ez egy akkora trauma volt nekem, de azért kíváncsi vagyok, hogy okozhatta-e az alkohol ha eddig sose voltam kifejezetten rosszul tőle vagy inkább vírus lehetett? És ha az alkohol akkor mitől sokallhatott be a szervezetem? Mert nyilván nem egészséges, de tényleg évente maximum 10 alkalommal iszok, van, hogy hónapokig semmit, idén ez volt a 3. alkalom, hogy ittam, januárban meg április elején és most.

25/L


máj. 16. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi bajod lehetett, de hogy 4 feles ilyet azért nem csinál az biztos. Lehet valami heveny fertőzést benyaltál.
máj. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jobban birom , de most rettenet mi betegvagyok, borzasztó masnapisvagyok , brutál rossz.
máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!