Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon megy , csikar a hasam.....

Nagyon megy , csikar a hasam.. virus lehet vagy csak elcsaptam a hasam? Menjek igy suliba? Szüleim sajnos be fognak küldeni mert szerintük szimulálok

Figyelt kérdés

Reggel suliba menet elkezdett csikarni a hasam, konkrétan majdnem befostam a villamoson, végül beértem a suliba , ahol ment a hasam, nagyon gázos voltam, rengeteget fingottam, szétfostam a WCt..

Utána jött a tesi óra ami aztán mégjobban beindította a bélmozgásom, egy kicsi bele is ment a nadrágomba majd futottam a WCre ahol 50 percig nagyon durván ment a hasam, mint a víz, közben pedig korgott morgott csikart tekergett ;( nagy nehezen felálltam a WCről , átöltöztem , majd rohannom kellett ujra az öltöző WCjébe mivel mordult egy nagyot a hasam és fosnom kellett.. ültem még egy fél órát a WCn és fostam (hasmars nagyon durván) közben fogtam a hasam mert nagyon fájt és görcsölt. Ahogy végeztem ismét mordult a hasam és futottam a legmesszebbi legeldugodtabb WCre, a nap hátralevő részében pedig ott ültem és fostam..

Nagy nehezen hazamentem, útközben kétszer ment a hasam..

Most 11 ota a WCn ülök , megy a hasam egyre durvabban, szüleim alszanak.. de mondtak hogy reggel mennem kell a suliba..



máj. 16. 23:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére útbaesett egy nyilvanos wc es egy plaza igy nem kakiltam be hazafele
máj. 16. 23:24
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Így ne menj. Le is leszel gyengülve, meg mit csinálsz, ha rad jön?
máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Akármi is, jó ellene a Bolus adstringens nevű csersavas készítmény és a széntabletta. Mellette viszont sok sós folyadékot kell inni és alapos diétát tartani (cukor-, fehérje- és zsírmentesetet), legjobb a háztartási keksz és kétszersült, cukor mentes fekete tea sózva.
máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül beküldtek a szüleim, végigfostam a napot , orak helyett a WCn ültem és fostam . Most otthon vagyok es befoglaltam a család egyetlen WCjét.

Van egy öcsém és egy hugom , velük vagyok itthon mivel a szuleim még dolgoznak. Az öcsémnek is fáj a hasa neki még nem megy, viszont a hugomnak szintén megy a hasa

máj. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!