Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 órakor vettem be egy...

13 órakor vettem be egy 0,25-ös frontint és most pedig a béta blokkolóm, concor 5mg-nak a felét, nem lesz baj? Nem fog annyira kiütni a kettő?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta szedhetem együtt, mondjuk lehet úgy gondolta, hogy a concort reggel a frontint este

máj. 17. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez elég kicsi adag Frontin, talán a legkisebb. Ettől gyakorlatilag nem lehet bajod, persze fáradtabb lehetsz és tompább. Ha nagyon nem bírod igyál meg egy erős kávét, ha vezetned kellene inkább ne tedd, vagy csak jó adag kávé után. Tapasztalt ki, hogy reagál rá a szervezted. És pontosan úgy szedd, hogy írtad. Blokkolót reggel, frontint este ezen ne változtass. Azt gondolom tudod, hogy ha sokáig szeded, akkor a Frontin-hoz hozzá lehet szokni, szóval próbálj más megoldást találni hosszú távon. A lényeg, hogy ne aggódj nyugodj meg!
máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ettől nem kéne, hogy bajod legyen.
máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!