Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A torkomon akadt az étel vagy...

A torkomon akadt az étel vagy csak úgy érzem?

Figyelt kérdés
Húsba kevert szalonnát ettünk. Ahogy ettem kb. rá egy órára jött az érzés mintha a torkom alsó felében lenne egy darab valami, ami nyom. Ettem már, ittam már mindent, de semmi. Azóta kb. 8 óra telt el, igyekszem sokat nyelni, de érzem a nyomást. Vagy lehet csak lefelé menet felsértette az a kis darab étel és már csak azt érzem? Kicsit félek. Fulladni nem fulladok vagy ilyesmi.
máj. 22. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fantomfàjdalom.

Egyèl meg vajaskenyeret,hèja nèlkül.

Ez ilyen teszt ,a kisgyerekeknèl is ezt szokták csinálni.

máj. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak megnyomta az étel, azt még sokáig érezheted, de egyél valamilyen szilárd ételt most, ha van ott valami, az leviszi.
máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
OFF: "Húsba kevert szalonnát ettünk." EZ micsoda, ilyenröl még nem hallottam soha!
máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-2 válaszoló: Már rengeteg mindent ettem rá. Valamivel jobb de még érzem, lehet megsértette valami.


3 válaszoló: egy Balkán jellegű étteremből ettem, ott lehetett ilyet kapni.

máj. 22. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!