Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vas szedés gátol a fogyásban?

A vas szedés gátol a fogyásban?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy vas hiányom van és így elkezdetem szedni vas gyógyszert

És székrekedést okozz sokkal rosszabb lett az alapanyagcserém és én közben fogyózom ez mennyiben gátol abban hogy súlyt veszítsek

Vagy másik vas gyógyszer kellene íratnom?



máj. 22. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem gátol. Semmi köze nincs a bevitt tápanyaghoz.

A vas általában székrekedést okoz, his székletlazítót szedj mellé. Ha már befejezed a vasat az is rendbe fog jönni.

máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Hát a vas nagyon nehéz, nem véletlenül készítenek súlyzókat belőle! Nagyon hízlal, nem fogaz tudni fogyni. Inkább egyél vattacukrot, az könnyű!


A viccet félretéve, az, hogy a széklettől könnyen vagy nehezen szabadulsz meg, nem befolyásolja a fogyást. Szerintem onnan ered ez a tévhit, hogy a rostdús táplálkozás laza székletet okoz és segít eltelítődni, ezáltal kevesebb kalóriát viszel be. Viszont ha kialakul egy kis torlódás, azt kimutathatja a mérleg, ne ijedj meg. Ez nyilván nem plusz zsír.

máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
máj. 22. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!