Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 114EFt drágának számít egy...

114EFt drágának számít egy szemüvegért?

Figyelt kérdés
Mikor utoljára szemüveget csináltattam mindennel együtt olyan 55-65EFt-ba került most meg csak a lencsék 80EFt Pedig extrát azt nem is kértem,mi lett volna ha keret nélkülit kérek mint az előző a nő azt mondta keret nélkülihez kétszer annyi a lencse.Vajon ha az ofotértnél csináltattam volna ott kaphattam volna valami kedvezményt?

máj. 22. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, én szemüvegem 224e volt
máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly csináltattam 2 db-ot közelre+távolra semmi extra, összesen fizettem 21.800.-at, kb 10.000 kupon felhasználásával.

Százezer körül számítottam rá, kellemes meglepetés volt.

máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2/



Hát nekem ez most pont kellemetlen meglepetés volt

máj. 22. 18:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erősebb dioptriánál, amikor vékonyítani is kell, reális ez az ár.
máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Szívroham is volt?
máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5/


így már igen...

máj. 22. 21:07
 7/15 A kérdező kommentje:

4/


Ez akkor nagyon szar szemet jelent?

máj. 22. 21:08
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez nagy dioptria, enyém nem vékonyított, nekem csak az alap dolgok voltak a lencsén, semmi extrát nem kértem pluszban, bár multifokális, nekem is 114 volt kb., aztán még a tok pluszban, mert ugye az nem jár hozzá és még nem is jó.
máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8/


Ha nem jár hozzá akkor még jó,hogy az van.Nekem azt mondták,hogy csak speckó folyadékkal meg mikroszálas kendővel lehet takarítani mert ez valami polikarbonát lencse.Nos a keret nélküli szemüvegem is szerintem polikarbonát de azt ilyen szemüvegtisztító alkoholos törlővel tisztítom.Viszont azt mondták itt a szemüvegesnél,hogy azzal nem lehet tisztítani csak ezzel a folyadékkal és mikroszálas kendővel ami náluk megvásárolható.Vajon ez is pénzfogás vagy a direkt szemüvegtörlőnek legyártott cucc összekarcolná?

máj. 22. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen melyik lencse, lehet van amit nem lehet akármivel tisztítani, de nekem ezt nem mondták, Rossmannos szemüvegtörlővel törölgetem, bár sokszor kettő kell hozzá, elég nehéz amúgy tisztítani, a sima szappanos a víz a legjobb. Lehet ki kellene próbálnom az ottani ajánlást, nem tudom, mondjuk nekem mindegy mennyibe kerül, ha jó.
máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!