Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi ultrahangon mennyire...

Hasi ultrahangon mennyire kell "levetkőzni"?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bugyi, melltartó maradhat.
2010. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felsőt le, ha lány vagy melltartó marad, a nadrágot letolod és a fehérneműt is kb. a csombcsont és a medence találkozásáig.
2010. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neeeeeee! :( Nagyon szégyenlős vagyok, gondoltam a nadrág maradhat:S köszi mindenkinek! :)
2010. nov. 5. 08:06
 4/12 anonim ***** válasza:
És (ha lány vagy) hogy fogsz nőgyógyászhoz menni, ha a már a nadrágletolás is problémás? :)
2010. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ez az ultrahangozó személyétől függ. Nekem volt olyan, hogy bugyi melltartó. De olyanis, amikor nem kellett levekőzni. Megfelelően felhuzogatta, elrendezgette a ruháimat.
2010. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem le kellett venni a felsőt, gatyát-bugyit letolni addig, ameddig mutatta.
2010. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 3szor voltam hasi ultrahangon,mindig más orvosnál,de egyszer sem kellett levetkőznöm!A pólót fel kellett húzni,a nadrágot kigombolni,és kicsit lehúzni.Semmi kellemetlen nem volt a "vetkőzésben". Ne aggódj! :)
2010. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belepofátlankodom a kérdésedbe, én nem válaszolni akarok, csak kérdezni, ha valamelyik válaszoló még idenéz: az orvos megkérdezi, hogy miért is mentem vagy csak mechanikusan mindent végignéz? És a leletet rögtön odaadják?
2010. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elmentem, és megkérdezte, h mi a bajom, vagy megkapod a leletet(ha nincs bajod) de ha találtak vmit, akkor akár fél órát is várhatsz rá :S
2010. nov. 7. 16:02
 10/12 luciferko válasza:

Szia! 3 hétig dolgoztam ultrahangba, nálunk nem kellett levetkőzni, csak a felsőt felhúzni, hasat szabaddá tenni, ill. a nadrágot meglazítani, kigombolni.

Arra ügyelj, hogy éhgyomorral menj, s közvetlen az UH előtt ne menj pisilni.

2010. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!