Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A macska megkarmolta a kezemet...

A macska megkarmolta a kezemet és lehet hogy megkarmolta az egyik anyajegyemet is hogy néz ki ha igen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

nem értem a kérdést.

Hogy néz ki? az te tudod, te látod.

hogy mi lesz, ha megkarmolta, reméljük semmi.

Fertőtlenítsd le az egészet (Betadin).

2009. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
6%

Ne agódj, engem már rengetegszer karmolt meg macska!

Semmi bajod se lesz egy kicsit begyulladhat.

Utána majd elmúlik!

A macskák már csak ilyenek!!!!!!!!!!!!:)

De nem kell enyire túl dramatizálni a dolgokat!!! (attól csak rosszabb)

2009. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
A biztonsag kedveert menjel el az orvoshoz most, es kerjel injekciot, nehogy fertozest szedjel ossze, komolyan mondom, ne szorakozzal, indulj, most. Maximum az fog tortenni, hogy a doki megnyugtat. De hidd el, hogy jobb a biztonsag, mint a para!! Menj az ugyeletre be.
2009. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez az anyajegytől is függ. Ha kicsi, akkor nem lehet nagy baj, de a karomnyomoknál azért fertőtlenítsd le pl. betadinnal. Gond akkor lehet, ha nagy, ha kidudorodik, és olyanba karmol bele a macsek. Na nekem volt egy anyajegy a hátamon a fehérnemű vonalánál fenék fölött, én abba belekaptam véletlenül, és kivérzett picit, nem volt kérdés, hogy elmegyek vele dokihoz, amint tudok. Pár nap volt, leszedték, ha ilyen a tiéd is, menj el, és jobban jársz, ha leveteted, de ha kicsi, alig látszik, akkor nem kell aggódni.
2009. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ó, a lepontozó brigád itt is megjelent :-D Remélem, ettől szebb a napjuk, és más örömük nincs, mint pontozgatni értelmes, segítőkész válaszokat lefelé. Ha a toplista tetején vannak, akkor inkább nem akarok közéjük kerülni :-D
2009. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami miatt fontos lenne, hogy megnézesd (és ami miatt én is leszedettem), érdemes elolvasni az itt leírtakat. Anyajegy egy dolog, hogy rajtunk van, de jobb odafigyelni rájuk, és ha valami olyan történik, ami már zavar, azonnal menni dokihoz, mert elrákosodhat:


[link]


Megjegyzem, 6 papagájom van, egyikük rendszeresen szabadon, a kezemen is, vannak karomnyomok ezáltal, de arra figyelek, hogy ne sérüljek csíkoknál jobban, főleg anyajegyeknél, ne vérezzen ki sehol, ne karmoljon erősen.

Amiket én levetettem, azok ki voltak dudorodva, folyamatos súrlódásnak voltak kitéve, és amibe belekaptam, kicsit kivérzett, és fájt is utána. Akkor mondták, hogy néhányra a továbbiakban is figyelni kell, mert elváltozás gyanús.

2009. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!