Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Ezen nem...

Miért van ez így? Ezen nem lehet valahogyan változtatni?

Figyelt kérdés

Én mindíg 6-kor vagy fél 7 kor kelek ha iskola van. Amikor felkelek olyan álmos vagyok hogy úgy tudnék még aludni. Viszont ha nincs iskola , vagy szünet van vagy tanítás nélküli munkanap akkor is sokszor van úgy hogy 6-kor felébredek de akkor már egyáltalán nem vagyok álmos.:S


De miért van így? Tegnap nem kellett suliba mennem mert verseny volt délután, hézfőn nagyon tudtam volna még reggel aludni, kedden is felkeltem 6-kor mégis az volt hogy nem vagyok álmos, most pedig nagyon tudnék még aludni, így szerda reggel. De miért van ez? Ezen sehogyan sem lehet változtatni?


2010. nov. 17. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem, még olvasod ezt, mert már régebbi a kérdés:( Ez azért van, mert megszokja a szervezeted a korai kelést. Szerintem az álmosságot azért nem érzed, mert tudod, hogy szabadnapod van, és szívesen kelsz fel. Hétköznap igyál reggel kávét, sokat segít:)
2010. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

velem is így van, meg szerintem mindenkivel

csörög az óra 6kor, úgy kell kiráncigálni az ágyból :D, viszont amikor valami olyanra kell menni amit szeretek csinálni akkor meg olyan friss vagyok :D

2010. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát igen :D


Reggelre milyen kávét ajánlasz? Én cappuchino-t (tejes kávét) szoktam inni bár csak néha, mást nemigen. :) De tejjel, nem vízzel és cukorral.

2010. nov. 17. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!