Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a plasztikai...

Mit gondoltok a plasztikai sebészetről? Miért jó, miért nem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá pénzem, megtenném. Szerintem egy elérhető esély a szépülésre. És bizony sokan akarunk szebbek lenni.
2010. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szükség van rá (pl. baleset után), akkor oké, de az elég visszataszító szerintem, ha valaki csak azért akar plasztikát, hogy "szebb" legyen. A természetes szépség az igazi, semmilyen plasztikával nem lehet olyat csinálni. Természetes szépség pedig mindenkiben van, csak meg kell találni.
2010. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na igen, de mi van, ha a természet kitolt veled, és 30 éves korodra már csak pár szál hajad van? Én a megszakadásig kuporgatnék, hogy ki tudjam fizetni a hajbeültetést. A kis mellűeket is meg tudom érteni...
2010. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez is gyógyítás.

Egyrészt azért, mert a plasztikai sebészetbe beletartozik az égési sebészet.

Másrészt azért, mert a kinézet igen is okozhat nagyon durva lelki problémákat.


Pl. ha vki a kis mellei miatt tele van gátlásokkal, komplexusokkal, emiatt kapcsolatokat sem tud kiépíteni, depressziós lesz stb...az ugyanúgy beteg, mintha vmi szervi baja lenne.

Vkit azzal gyógyítanak meg, ha kiveszik az epekövét, vkit meg azzal, ha megnagyobbítják a melleit.

2010. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Égési sebészet? Mármint?
2010. nov. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!