Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hátizzadás? Mitől lehet?...

Hátizzadás? Mitől lehet? Pszichés?

Figyelt kérdés
90 kiló 185 cm. nem vagyok túlsúlyos, úgy tudom, hogy (elvileg) egészséges is vagyok. Mitől lehet az, hogy állandóan kiizzadok ha utcán, bárhol sétálok 5 percnél többet. Pszichés okai lehetnek, van bármi megoldási javaslatotok? Köszönöm előre is!
2010. dec. 7. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs pszichés oka. Ha sok ember előtt kéne szerepelned, és akkor izzadnál vagy izzadna a tenyered, azt el tudnám fogadni.

Az egyszerűbb ok lehet, hogy rossz ruházatot hordasz. Vagy túl melegen öltözöl, vagy műszálas holmikat feszel fel.

A rosszabb, hogy ez jelenthet pl. vesebetegséget meg mást is. Vizsgáltasd ki magad, látatlanban nem tudjuk megmondani, mi a baj.

2010. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én cukorbeteg vagyok 34 évesen. Mikor felfedezték, kérdezték az orvosok, hogy nem verejtékezett-viszketett sokat a hátam?
2010. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. De.


Elsőnek: egyetemen tanítók, rendszeresen előadásokat tartok, no probléma akkor.


második: 5.2-es a cukorszintem. de lehet, hogy verejtékezés arra utaló jel?

2010. dec. 7. 11:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet pszichés, sőt nagyon is. Volt/van valaki hasonló cípőben? Neki mi segített?
2010. dec. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!