Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetem le a fáradtsá...

Hogyan győzhetem le a fáradtságot? Mostanába nincs kedvem tanulni, reggel alig birok felkelni es egesz nap lusta vagyok, nincs valami ami segítene?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
kávé, mozgás, friss levegő, gyümölcsök, étcsoki, fekete tea, új helyen való tanulás, koránkelés, napirend, motiváló cél
2010. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 5 kor kelek 2 ig tanulok utánna kondi 5 ig (közbe azért tizorai van)

aztán hazérek 6 ra ebéd . tanulás kb másfél 2 óra. aztán kaja(ez már a vacsora)ilynekor van fél 9 egy picit gépezek vagy barátnőmmel beszélek.aztán 10 fürdés 11 alvás .


namost képzelheted mien igy. a problémád az hogy vagy nem alszol eleget vagy nem jó a társasági életed .

amikor suliba vagy beszélj lányokkal/fiukkal ellenkező nemmel többet ha tini vagy. hidd el sokat segit főleg ha velszedsz valakit.


16/F

2010. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17:51 az időbeosztásod szerint nekem most épp tanulnod kéne:D Na irány tanulni:)
2010. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
aranybogaram én a jövő gyermeke vagyok. házit elküldöm emailbe és a feladatokat is megcsinálom neten allias tanulok . attól még hogy közbe megy az msn meg a facebook én még tanulok . és ne belém köss hanem a kérdezőnek segits!
2010. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak vicceltem te majom:)
2010. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eddz rendszeresen vagy sportolj valamit.Ez felkelt,de csak mértékkel mert túl sok sport esetén elfáradsz.
2012. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!