Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogfehérítés otthon fogszabály...

Fogfehérítés otthon fogszabályzóval? (többlent)

Figyelt kérdés

igazából a kérdésem az hogy tudtok valami hatásos fogfehéritő módszert?nem a fogorvosos fogfehérítésre gondolok,viszont nekem fogszabályzóm van..olyanra lehet?és a fogorvos aztmondta hogy túl fiatal vagyok és ezért nemlehet a "fizetős" fogfehérítés..de aztmondta h látja h nemlepedék meg kevés fogmosás miatt sárgásak..bár őszintét bevallva vanolyan h nemmosok1x-2x..de nemhisze h ez az oka..segitenétek?16/l

tudom sok iylen kérdés van ,de ez engem is érdekel


2010. dec. 28. 21:28
 1/2 anonim válasza:
Ne dohányozz, ne igyál teát, meg olyanokat, amik köztudottan sárgítják. Ha ez menni fog, akkor sima, Rossmannban kapható fogfehérítő krémmel mosd meg minimum kétszer naponta fogmosás után és kb. két hét múlva szép fehér fogaid lesznek. Nekem ez bevált és nekem is fogszabim van.
2011. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocsánat, hogy ilyen későn válaszolok, de hátha valakinek még jól jön :). Fogszabályzóval nem ajánlatos a fogfehérítés, mert a brekettek alatt ugyan úgy sárga marad a fog, és csúnya lesz ha leveszik. Inkább a rendszeres és alapos fogmosás a megoldás, esetleg egy fogfehérítős fogrémmel, mert annak nem olyan erős a hatása mint pl.: a citromos szódabikarbónás módszernek, de több a semminél.
2016. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!