Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szőrtüsző-gyulladásom van az...

Szőrtüsző-gyulladásom van az egész lábamon. A borotválás és epilálás lehet az oka. Mit tegyek vele, hogy gyorsan elmúljanak?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mert tesiórán meg edzésen nem húzhatok kényelmes rövidnadrágot, mert csúnya, be is vannak gyűlve rendesen, hiába fertőtlenítettem, antibakteriális szappannal mostam, kipróbáltam már rájuk testápolót, bőrtisztító maszkot, gyógykrémet, de nem sokat ér. Légyszi segítsetek, mert nagyon csúnya, elterjedése kb.10 cm2-n 4-5 kipattogás.
2011. jan. 4. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél tesradírt (pl. Fruttini, Aldo Vandini,vagy egyéb, intenzíven radírozó) és naponta dörzsöld lelkiismeretesen jó sokáig. Nekem már javul, még nem tökéletes, de sokat szépült, de ezt sajna hónapokig kell művelni minden nap.
2011. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kifogom próbálni!
2011. márc. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!