Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire? és miért...

Miért félek ennyire? és miért nem tudok megállni rajta? Tök ciki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18éves végzős lány vagyok ma mi csajok (4en)gerendáztunk tesin. mindenki végigtud menni rajta, de én nem.

megálltam rajta elkezdett remegni a lábam, és nemtudtam kiegyenesedni... félek hogy leesek és h nincs egyensúlyom és zavar a magassága.

pedig padon lefordítva gyakoroltam ott minden ment... de nem megy nem merek ráállni ,olyan gáz...

nem akarok égni osztályzáskor


2011. jan. 11. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:

főleg hogy eleve ciki magamra nézve is meg az összes srác o.társam nézi majd ahogy leosztályoz minket a tanár ők 15en vannak... és olyan égő.

egyszerűen félek nem merek sem kiegyenesedni sem elindul semmi. nagyon félek...de szó szerint félek felmenni rá

2011. jan. 11. 16:59
 2/5 anonim válasza:
Győzd le a félelmed! Miközben a gerendán vagy ne nézz le, hanem egyenesen előre nézz! Nem olyan magas az a gerenda... Ha pedig mégis leesnél ne keseredj el! Akkarsz jó jegyet tesiből? Le akasz égni a többiek előtt? Ha nem akkor szed össze magad és menj végig a gerendán. Legalább egyszer.
2011. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mellesleg mitöl ciki? énse másztam fel a gerendára és mi történt? kaptam egy karót... :-D nekem is ugyanigy remegett a lábam fogták a kezem ugy is... nem kell azzal foglalkozni mit szólnaka többiek, öszintén: mikor kell majd ezután ujra gerendára állni majd késöbb? soha... én szekrényt se ugrottam... ugyanezen okból...jó... nem is voltam 5-ös tesiböl :-D
2011. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én sem mertem végigmenni a nagy gerendán, és mivel nem voltam egyedül, volt olyan lehetőség hogy a lefordított pad alá zsámoly, és azon feleltem. Szerintem beszéld meg a tanárra. A többiek meg úgysem fognak kinevetni, biztos ők is félnek valamitől amitől te nem.
2011. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondja a tanár hogy a gerenda végét nézzem. Én se vagyok túl jó gerendából, pedig kiskoromban imádtam egyensúlyozni az ilyen játszótéri mászókákon, a végigmenés még megy, de az ilyen forgások meg ilyenek nem. :S

Gondolj tudatosan arra, hogy mi történhet? Gondolom van a gerenda körül szivacs vagy valami (ha nincs, akkor az durva szerintem), tehát legfeljebb arra esel rá, az nem fáj. Én estem már le gerendáról, nem volt semmi, visszamásztam (aztán újra leestem xD).

2011. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!