Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen természetes módszerek...

Milyen természetes módszerek vannak fejfájás ellen?

Figyelt kérdés
Gyakran fáj a fejem, és nem szeretnék mindig bevenni gyógyszert.Ma is nagyon fájt, meg egy kicsit most is, de nem vettem be semmit, és dél óta fáj, aztán aludtam másfél órát, és egy kicsit jobb lett.
2011. jan. 12. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
1 csésze cickafark tea és 15 perc múlva még a migrénes fejfájás is elmúlik.
2011. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 10 éve élek együtt a migrénemmel, amihez időjárási érzékenység hideg-meleg egyaránt, és lelki okok által is elkezd fájni. Gyógyszer nálam már semmit nem ér, voltam akupunktúrán, egy évig segített, majd mostanában, vettem béres anti front cseppet, és az segít tompítani, legalább is amikor az időjárás miatt fáj, azt a fájdalmat nagyjából elmulasztja. Ha valaki mondd itt egy természetes módszert (ami alatt nem tudom mit értesz) én is szívesen kipróbálnám. 24N
2011. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét, én is migrénes vagyok, voltam, addig görcsölt fájt a fejem amíg ki nem hánytam magam, utána jött csak a könnyedség..hiába kaptam bármi bogyót semmi nem segített, csak a cickafark tea. Egy próbát nektek is megér.Hatalmas könnyedség, hogy nem kell hányásig szenvednem a fejfájással..itt van mire jó még

A cickafark tea hatásai: kiváló menstruációs problémákre, fehérfolyás kezelésére, migrénes rohamokra, vértisztitó és vérkpéző hatású, alaklmazható még meghülés, reumatikus fájdalmak, aranyér és gyomorvérzés esetén, és a veseműködést is szabályozza. Keringési zavarok és érgörcsök ellen is kiváló, segíti az emésztést. Ülőfürdőként petefészekgyulladásra, miómákra és hüvelyviszketésre is alkalmazható. Cickafark tea használata: teaként napi egy csészével kell reggelente meginni. 1 púpozott teáskanál cickafark teát leforrázunk 1/4 liter vízzel, és rövid ideig állni hagyjuk. Kortyonként fogyasztjuk. Ülőfürdőként: 100 gramm teafüvet éjszakára hideg vízbe áztatunk, másnap felforraljuk és a fürdővízhez öntjük.

2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát az időjárásra én is érzékeny vagyok, én amúgy szinte mindenre, meg lehet, hogy a stressz miatt is szokott fájni a fejem, meg ha kialvatlan vagyok, akkor is fáj.

A cickafark teát biztos, hogy ki fogom próbálni, főleg, ha ilyen sok gyógyító hatása van.:)

2011. jan. 12. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!