Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott izzadással endokrinoló...

Túlzott izzadással endokrinológushoz mentem, ő azt mondta, h pajzsmirigy alulműködés, és euthyroxot írt fel. Már szedem egy ideje, de nme marad abba az izzadás. Az euthyroxtól el kellene múlnia?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Szia - a koros izzadásnak egészen más a szerepe a gyogyszert szedheted nem sokra mész vele

egy kis izelitő mi is a BIOLOGIAI FUNKCIÓJA : akik ebben a korságban szenvednek most figyeljetek jól mert leirom ennek az izzadásnak a biologiai szerepét ami már ősidök óta megvan az emberben - a koros izzadásnak semmi köze a méregtelenitéshez , -erre van a máj-vese szépen elvégzik a dolgukat + akkor mégis mitől is van ?? az sem tünik fel hogy az ember otthon NEM -VAGY ALIG IZZAD MEG ?? -DE AKÁR -10 FOKBAN KÉPES 3PULOVERT IS ÁTIZZADNI ??? ez azért van mert az otthonban biztonságban érzitek magatokat és nincs menekülési kényszeretek még a tudat alattiban sem !! ( KIVÉTELEK AZÉRT VANNAK PL VENDÉGEKET VÁRSZ . . . )mert az ilyen izzadás VESZÉLYT FÉLELEMET JELENT ÉS EZ ANNYIT JELENT HOGY AZ AGYUNK IRÁNYIT MINDENT -NEM ÉRZEM JÓL MAGAM -NEM AKAROK ITT LENNI /EZ A MENEKÜLÉSI KONFLIKTUS / -MI LESZ HA. . . /. EZ A MEGFELELÉSI KÉNYSZER. + A MEGSZÉGYENÜLÉSTŐL VALÓ FÉLELEM !!!/. EZEKET A DOLGOKAT SOK SZÁZ GONDOLAT KÖZÜL KIEMELNÉM MERT EZEK A LEGGYAKRABBAN ELŐFORDULOK. .

AZ IZZADÁST EGY KONFLIKTUS HELYZET INDITJA EL -EZ LEHETT BÁRMI AMIT UGY ÉLTEK MEG -BALESET -KÖZELI ROKON -BARÁT ELVESZTÉSE -SZERELMI BÁNAT -SZÜLÉS , ERÖSZAK KÜLÖNBÖZŐ FORMÁI -DE A LEGTÖBEN MÁR GYEREKKORBAN VAGY AKÁR MAGZATI KORBAN ÁTÉLTÉK -ÉS INNEN ERED AZ HOGY 3 ÉVESSEN A GYEREK KEZE -LÁBA IZZAD ....

EZ CSAK EGY RÉSZLET VOLT AZ EGÉSZ TANULMÁNYBÓL -BÁR LÁTOM SOKAN EZT NEM HISZIK EL DE AKI BENNE VAN TUDJA EZ AZ IGAZSÁG ...

2009. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na most én benne vagyok a dologban és ez a lelki dolog részben igaz, részben hülyeség, biztos van olyan is. Tojok a tanulmányra, magam tanulmányában jobban bízok. Ugyanúgy jártam, mint a kérdező, túlzott izzadást pajzsmirigy alulműködésre fogta az orvos. 25 mikrogramm euthyrox szedésével kezdtük, fokozatosan emelve. Súlytöbblet csökkent, mondjuk 30%-al az izzadás is(van összefüggés itt is, nem kóros elhízásról van szó). Túlzott izzadásnak nevezem, amikor otthon biztonságban tornázva patakban folyik a víz rólam 10-15 perc után. Idros sensitive alumininiummentes készítményt is használtam(homlok, arcra), kozmetikumnak, hidratálókrémnek is jó, minimális hatása van, de van valamennyi.
2014. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!