Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pablo Escobar maga is kokainfü...

Pablo Escobar maga is kokainfüggő/fogyasztó volt?

Figyelt kérdés
Életrajzi írásokat olvastam, de sehol nem találtam arra utalást, hogy ő maga fogyasztott volna kábítószert.
2011. jan. 21. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Mázsaszámra állt nála a minőségileg első osztályú kokain, szinte ingyen. Balgaság lenne azt hinni, hogy nem fogyasztott belőle. Bár az életrajzi írásokat tekintve nem szívta el az agyát, az tuti..
2011. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor "börtönbüntetését" töltötte élete vége felé, minden bizonyíték nélkül kinyírta 4 emberét, mert állítólag loptak tőle (haha, pont ő mondja, aki szintén lopott régebben!). Ez a durva gyanakvás kokainfüggőségre vall.
2011. jan. 24. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vallhat arra is de ha dollármillióid lennének és az életfogytot kockáztatnád te is gyanakvó lennél:) Józanon is, mint bárki más ebben a helyzetben. Ettől függetlenül 100% hogy függöny volt:)
2011. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű? Azért nem mindenki egy Tony Montana... Van aki utálja a drogot még is mázsa számra hever nála. Habár lehetségesnek tartom, hogy fogyasztott, hisz aki képes egy repülőt lelövetni az épelméjü nem igen lehet.
2013. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem igazan lelotte a repulot. Felrobbantotta pokolgeppel, mert a celszemely ugy volt rajta lesz, de lebeszeltek az utazasrol az utolso pillanatban. Azt irjak rola hogy fuvezett nem kokozott, mert az nem jott be neki. En tudom milyen agressziv tud lenni valaki, aki allandoan fuvezik, mert dolgoztam Ilyenekkel. Ennek fenyeben meg sem lep, miket csinalt. De az o melojaban csak par egyszeru szabalyt kellett betartani, hogy napi 1millat is keressen aki neki dolgozik.
2016. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Tudtommal nem volt függő, de néha azért biztosan használta:D

Utolsó, jó nagy marhaságot írtál

Fűtől agresszívnak lenni?

Ha többet szivsz mind kéne lusta, motiválatlan leszel, a memóriának sem tesz jót de agresszív semmiképp

2016. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!