Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit célszerű...

Ilyen esetben mit célszerű tenni? SOS

Figyelt kérdés
A osztályban 32 főből 13-an voltunk mert a többiek betegek. Na most én az iskolában 39.5 fokkal voltam, mivel anyám azt mondta, hogy én cssak kamuzom, hogy lázas vagyok. Most is nagyon fáj a tortkom, a fejem jad szétmegy, ráz a hideg..szóval minden bajom van. Holnap 11 órám lesz, és úgy érzem nem leszek képes mindet végig ülni. Orvoshoz nem nagyon kéne mennem, mert a megengedett (250) órából már hiányoztam 83-at. Most mit csináljak?
2011. jan. 26. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez influenza is lehet. Végtagfájdalmad van és gyengének érzed magad? Lázcsillapítót vegyél be és vizes borogatás a homlokodra + takarózzál be jól és egy meleg ital elkortyolása sem árt. Ha nem javul a helyzet akkor irány a doki vagy anyuddal vagy anélkül. Ott úgy is kiderül ha szimulálsz és úgy is ő add igazolást. Anyud ebből láthatja hogy nem kamuzol.
2011. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ekkora lázzal tessék orvoshoz menni! Mivel mész, ha ezzel nem? Anyád meg fogja meg a homlokodat, és érezni fogja, hogy lázas vagy. Ha nem érzi, akkor (nem való anyának...) ültesd le magad mellé, amíg megméred az orra előtt a lázadat.
2011. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a megengedett 250 óra ha akarnád se lenne meg év végéig, szóval nyugodtan menj orvoshoz :)
2011. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat, akkor most az orra előtt mérem meg a lázam, és holnap megyek is a dokihoz.
2011. jan. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!