Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék leghamarabb...

Hogyan kaphatnék leghamarabb torok gyulladást?

Figyelt kérdés

üdv, mivel nagyon kevés volt a félévi bizonyítványomban a hiányzás ezért szeretném kivenni a szabadságot 1 hétre. tudom nagy butaság, ha kérhetném akkor ne ragozzuk ezt, inkább adjatok tippeket, bár hiába kérem tuti lesz olyan aki beszól, hogy "az értelmi szinted egy óvodáséhoz hasonlítható". én is tisztában vagyok ezzel. ;P

na szal ötletek?

holnapra kéne, vagy max holnap utánra:D


16/F


2011. febr. 7. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egy párszor végig zongoráztuk.Igyál jeges vizet kint a szabadban.
2011. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek az? nekem olyan orvosom volt, hogy lementem hozzá tök egészségesen, előadtam h így meg úgy fáj a torkom, még torokgyulladást is diagnosztizált nálam!!!!!! közbe semmi bajom nem volt és kiírt egy hétre. :D próbáld meg ezt. anno mikor suliztam énis bevetettem mindent, hogy itthon maradhassak. de nem feltétlenül kell szenvedned.
2011. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hm. én orvosom nem ilyen :/ de azért köszi a tippeket :D még várok :)
2011. febr. 7. 17:48
 4/8 anonim válasza:

Tegyél jégakkut a torkodra 2 órahosszáig folyamatosan :D

99% torok gyulladás :)

2011. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most lementem 1 szál pulcsiban futottam 500 métert és ittam rá egy kis hideg vizet. nem vagyok benne biztos h menni fog, mert csak a tüdőm fáj egy kicsit, és elég nehezen betegedem meg . : / a jégakkusat is megcsinálom :)
2011. febr. 7. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyengítsd le a szervezetedet, akkor elkapsz valamit.


Lényeg, hogy ha bízol abban, hogy nem kapsz el semmit, vagy max egy gyenge náthát kapsz el, akkor tényleg úgy lesz. Ha félsz, hogy elkapsz valamit, nagyobb az esélyed, hogy tényleg elkapsz.

Ha nagyon szeretnél beteg lenni, hogy otthon pihenj, az sz.v.sz. úgy hat a szervezetedre, mintha bíznál abban, hogy nem leszel beteg. A tudatalattidban ott van, hogy nem leszel beteg, ezért próbálkozol mégis az lenni.

Remélem, érthető volt az okfejtésem. Amúgy nem hülyeség, nálam - és nemcsak nálam - tényleg így működik.


Szóval nem is tudom... Telán ne akarj ennyire beteg lenni vagy... félj attól hogy beteg leszel :D próbálj meg nem bízni a szervezetedben, próbáld meg ráhangolni magad, hogy ha rádtösszentenek, elkapod...


Remélem segítettem


18/L

2011. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi :) ma sikeresen otthon maradtam, bár nem úgy ahogy terveztem :// elaludtam a suliból, apámnak lerobbant a kocsija, anyám meg korán elment dolgozni.

ha ma nem szedek össze valamit holnap megint mehetek.

2011. febr. 8. 08:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit régi a kérdés :)

de én úgy kaptam torokgyulladást, hogy mivel most ősszel kicsit lehúlt a levegő, mégis mindennap ittam 2 deci jégkását. szóval ha egyfolytában hidegeket eszel/iszol, sztem biztos lehet a mandulagyulladás :) nekem most ez van, viszont nem direkt. de nagyon szörnyű, még orvosnál sem voltam, de amilyen szerencsém van, egész hétvégén haldoklok hétfőn meg megint jól leszek -.-

2011. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!