Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a fültisztító pálcika...

Ha a fültisztító pálcika beletörik a fülbe mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Van vmi módszer amivel ki lehet szedni vagy mindenképpen orvoshoz kell menni? Elég mélyen van, csipesszel nem jött ki.
2011. febr. 18. 14:29
 1/9 poiu ***** válasza:
100%
Most húzd a kabátod, ne várdd meg a következő jótanácsot.
2011. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Akkor orvos marad..

Csak egy kérdés..Hogy a fenébe ment be a fülpiszka olyan mélyre? Hiszen a fülpiszkálóval csak a fül külső járatát kell tisztitani.A járatba begyömöszölni felesleges mert avval csak ártasz..úgyanis a fülzsírt befelé tuszkolód a fülpiszkával..

Menj mindenképpen orovoshoz,legalább alaposan kimossák majd a füledet is..

2011. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem is értem h élhet 1 ember úgy h nem ismeri a szervezetét, a fülnek is van öntisztító mechanizmusa neked felesleges bedugni a fél pálcát a füledbe.


Én nem tudom ki h áll vele de én maradok a törölköző végénél v az ujjamnál.

2011. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvos!!!

És ne piszkáld, mert csak nagyobb kárt csinálsz. Tapasztalatból mondom mi azért úsztuk meg a gyerekkel a műtétet, mert miután betette a gyöngyöt már nem piszkálta az orvosig. Pedig egy 45 percet utaztunk.

2011. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Olvasd el a hamarosan megjelenő Titok II. című könyvemet, abban erre is találsz megoldást!!! :(


Erről nincs egy vidi youtube-on? :D:D

2011. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy törhet bele??????az mire eltörik..kézzel is csak ha hajtom sokáig esetleg eltörik,miből van a füled?beton?:D
2011. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) gondoltuk, hogy orvos lesz a vége, de azért megkérdeztem, hátha van valami módja elkerülni.

és szerintetek háziorvos is meg tudja oldani?


és igen az illető túl mélyre dugta be a pálcikát és beletörött.

vagyis nem beletörött, az utolsónak reagálva, hanem a vatta része leszakadt:D ráadásul még vhogy sikerült teljesen benyomnia is

2011. febr. 18. 15:10
 8/9 A kérdező kommentje:
na sikerült kiszednie:)
2011. febr. 18. 15:56
 9/9 poiu ***** válasza:
100%
Gratulálok! De ez kétesélyes volt, ezért sürgettelek, hogy húzd a kabátod. A füledet mélyen, a dobhártya kornyékén még szappannal sem szabad tisztítani. (Én elkövettem ezt a marhaságot, hónapok alatt múltak el a mellékhatások) Van fültisztításra veszélytelen permet (nem szakad bele :-)
2011. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!