Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek gyomorkorgás ellen?

Mit tegyek gyomorkorgás ellen?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok 11-nél korábban reggelizni, de muszáj, mert ha nem teszem, akkor korog órán a hasam.. :S Nagyon hangosan, és mindenki hallja.. De így meg el van b*szva az egész napom, egész nap hányingerem van :(


16/L


Mit csináljak vele?


2011. febr. 21. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél normális kajákat reggelire....egy szendvics vagy joghurt + zabpehely
2011. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elolvastad amit írtam??

Igen, ezt szoktam reggelizni, kb 11 körül


Esetleg a kérdésre valaki válaszolna??

2011. febr. 21. 06:02
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kezeld a problémát a gyökerénél: tanulj meg 11-nél korábban reggelizni.


Ahogy felkelsz, igyál egy pohár vizet, az beindítja az emésztőrendszeredet. Ha este keveset eszel, akkor jó eséllyel éhes leszel reggelre. Amint egyszer beáll a ritmusod, úgy már hozzá fogsz szokni a normális reggelizéshez.


Tüneti kezelésként meg vigyél magaddal háztartási kekszet, és egyél azt, ha korogsz.

2011. febr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor felkelsz utána igyál egy pohár tejet vagy csak simán egyél meg egy müzli szeletet.


Arra reagálok amit az előző írt. Nekem mindegy este mennyi eszem ,ha sokat akkor is korog a hasam.

Gyors az anyagcseréd, ezzel együtt kell egy ideig élned. Én is ezzel küszködök a mai napig :) Ha nem iszom tejet vagy nem szem müzlit reggel nagyon kínos helyen hallják a korgást.

2011. febr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyomornedvek, és a levegő keveredése okozza a gyomorkorgást. Egyél, vagy legalább igyál meg egy pohár vizet. A telitett gyomorból nem jön ki hang, hangszigeteli a kaja.
2011. febr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Folyton iszok, de attól is ugyanúgy korog.

Ha eszek, utána 1-2 órával már megint korog..

2011. febr. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!